PORAZ IGALJANA: OFK MLADOST (DONJA GORICA) – FK IGALO 1929 2:1 (1:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 34. kola 2.CFL od “lidera” prvenstva, ekipe Mladosti iz Donje Gorice rezultatom 2:1.

Iako nekompletni, Igaljani su u par navrata ugrozili gol domaćina, ali falilo je sportske sreće u samoj završnici.

U 39.minutu domaćin je došao do prednosti, a siguran realizator sa bijele tačke bio je kapiten Željko Krstović.

U 56.minutu domaćin dolazi i do drugog pogodka, a nakon dobro izvedenog kornera Danila Bracanovića najbolje se u kaznenom prostoru snašao “rezervista” Kenan Orahovac koji postiže svoj prvi pogodak na susretu.

U 72.minutu Igaljani su smanjili prednost iz odlične akcije, a na maestralnu asistenciju iskusnog Balše Radović odlično je reagovao brzonogi Boško Guzina koji je pogodio suprotni ugao Đurovićevog gola.

U nadoknadi susreta Igaljani su mogli doći i do izjednačujućeg gola, ali udarac napadača Alekse Maraša završava tik pored desne stative Đurovićevog gola.

Izabranike Petra Gušića u narednom 35. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovog puta gost na “Solilima” biće ekipa Berana.