DUJOVIĆ I KOSAĆ ZA SIGURNU POBJEDU: FK IBAR (ROŽAJE) – FK IGALO 1929 0:2 (0:2)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 2. kola 2.CFL ekipu Ibra iz Rožaja rezultatom 0:2.

Pred skoro punim tribinama, Igaljani su u potpunosti zasluženo slavili na gostovanju i time ostvarili jako važna tri boda.

U uvodnom dijelu prvog poluvremena domaćin je pokušavao da dođe u situaciju za postizanje pogodka preko krilnog napadača, Đorđa Magdelinića, ali osujetila je to odbrana Igaljana.

Igaljani su u nastavku bili mnogo bolji protivnik, a u 32. minutu Novljani su došli i do zasluženog vođstva kada je na odlično nabačenu loptu Nikole Kosaća maestralno reagovao Boško Dujović koji je efektnim udarcem pogodio nebranjeni dio Adrovićevog gola.

Pred kraj prvog poluvremena, Igaljani su došli i do drugog pogodka, a efektan u realizaciji bio je brzonogi Nikola Kosać.

Sve u svemu, zaslužena pobjeda izabranika Marka Šćepanovića koje u narednom kolu očekuje novi izazov, a gost na “Solilima” u 3. kolu biće ekipa Iskre iz Danilovgrada.