U REŽIJI PAVLOVIĆA I ČENIĆA ZA ČETVRTU UZASTOPNU POBJEDU: FK IGALO 1929 – FK OTRANT-OLIMPIK (ULCINJ) 2:1 (1:1)

Selekcija omladinaca pod vođstvom trenera Dejana R Perovića i Krsta Perovića ostvarila je novu pobjedu, a ovog puta, na domaćem terenu, savladana je ekipa Otrant-Olimpika iz Ulcinja rezultatom 2:1.

U 25. minutu Igaljani su znalački došli do vođstva, a gol je postigao Uroš Čenić.

Pred sam finiš prvog poluvremena, gosti su iskoristili nepažnju domaće odbrane i pogodkom kapitena, Merisa Pelinkovića stigli do izjednačenja.

Iako igra nije bila na nivou iz prethodnih kola, Igaljani su do samog kraja susreta vjerovali da mogu doći do tri značajna boda, a nagrada je stigla u sudijskoj nadoknadi kada je Vladimir Pavlović odlično reagovao na pravovremeni pas Uroša Čenića i svom timu donio velika tri boda i lidersku poziciju.

U narednom 5. kolu Druge omladinske lige Crne Gore, izabranici Dejana R Perovića gostuju na Starom Aerodromu, a protivnik je ekipa Titograda.