PORAZ IGALJANA: FK OTRANT-OLIMPIK (ULCINJ) – FK IGALO 1929 2:0 (2:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 24. kola 2.CFL od ekipe Otrant-Olimpika rezultatom 2:0.

Iako neigranjem Agustina Cordobe, Igaljani su pokušavali da kroz pas igru dođu do izgledne prilike za pogodak, ali falilo je sportske sreće u završnici.

U 18.minutu ekipa Otrant-Olimpika dolazi do vođstva, a strijelac je bio štoper Balša Banović.

Pred sam kraj prvog poluvremena domaćin dolazi do novog pogodka, a strijelac je bio napadač Fatmir Molabećirović.

U 70.minutu Igaljani su propustili veliku šansu da umanje prednost domaćina, ali Boško Guzina pogađa stativu.

Izabranike Petra Gušića u narednom 25. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik je ekipa Mladosti iz Lješkopolja.