UBJEDLJIVA POBJEDA KADETA, TOMAŠEVIĆ DVOSTRUKI STRIJELAC: FK IGALO 1929 – FK ZABJELO (PODGORICA) 4:0 (2:0)

U 3. kolu Druge Kadetske lige Crne Gore fudbaleri Igala 1929 zabilježili su ubjedljiv trijumf protiv ekipe Zabjela iz Podgorice rezultatom 4:0.

Pred svojim navijačima, izabranici Nemanje Ćorovića su u potpunosti nadigrali protivnika i zasluženo trijumfovali, a blistao je dvostruki strijelac Neđeljko Tomašević.

U 38. minutu Igaljani dolaze do vođstva, a odličnim lob udarcem talentovani Neđeljko Tomašević “matirao” je nemoćnog čuvara gostujuće ekipe, Vasilija Perišića.

Samo par minuta kasnije, Igaljani dolaze i do drugog pogodka, a sa ivice šesnaesterca snažno je šutirao Neđeljko Tomašević, a lopta se od prečke odbila u mrežu za novo slavlje mladih “matadora”.

U 72.minutu Igaljani postižu i treći pogodak, a strijelac je “rezervista” Ognjen Pavićević.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u 79. minutu susreta, a pogodak je postigao brzonogi Danilo Božović.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 4. kolu Druge Kadetske lige Crne Gore gostuju ekipi Petnjice.