VICO I ČOBELJIĆ ZA NOVA TRI BODA: FK IGALO 1929 – FK INTERNACIONAL (PODGORICA) 2:1 (2:1)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 4. kola 2.CFL ekipu Internacionala iz Podgorice rezultatom 2:1.

Pred svojom publikom, Igaljani su u potpunosti zasluženo slavili protiv kvalitetne ekipe Internacionala i na svoj “konto” upisali nova tri boda.

Već u 2.minutu velika šansa za Igaljane. Šutirao je brzonogi Marko Stanković, a bravuroznom intervencijom gostujući čuvar mreže Internacionala, Milovan Vujisić spasio je siguran pogodak.

U 5.minutu kiks u odbrani iskusnog Miloša Radulovića umalo u gol da pretvori napadač Igaljana, Stefan Čobeljić.

U 16.minutu gosti stižu do prednosti, a gol je postigao japanski internacionalac Haruka Kimura.

U 30.minutu u kaznenom prostoru gostiju oboren je Agustin Cordoba, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Stefan Vico.

Nakon odlične akcije, Igaljani su u 35.minutu došli do potpunog preokreta, a svoj drugi pogodak u ovoj sezoni postigao je napadač Stefan Čobeljić.

Sve u svemu, zaslužena pobjeda izabranika Petra Gušića koje u narednom kolu očekuje bokeljski derbi, a Igaljani će gostovati kotorskom Bokelju.