PORAZ IGALJANA: OFK GRBALJ (RADANOVIĆI) – FK IGALO 1929 2:1 (2:0)

U okviru 15. kola 2.CFL fudbaleri Igala 1929 poraženi su na gostovanju u Radanovićima od ekipe Grblja rezultatom 2:1.

U 13.minutu veliku šansu za vođstvo propustio je Vasilije Čavor, ali siguran je bio mladi čuvar mreže Igala 1929, Stefan Krivokapić.

U 18.minutu veliku šansu za ekipu Igala 1929 propustio je napadač Andrija Vujičić, ali golman domaćih, Ivan Božinović bravurozno je reagovao i odbranio udarac našeg napadača.

U 36.minutu ekipa Grblja dolazi do vođstva, a strijelac je bio Jovan Vujović.

Samo minut kasnije novi pogodak za ekipu Grblja, a ovog puta strijelac je bio Vasilije Čavor.

U drugom poluvremenu Igaljani su zaigrali bolje, diktirali tempo i stvorili nekoliko stopostotnih šansi za postizanje pogodka.

U 64.minutu Igaljani su umanjili prednost, a odličnu nabačenu loptu Stefana Vica u šesnaesterac domaćih dobro je ispratio štoper, Marko Ivanović koji je efektnim udarcem savladao mladog čuvara mreže Grblja, Ivana Božinovića.

U 72.minutu nova šansa za ekipu Igala 1929, ali kratak je bio Bojan Bigović.

U narednom 16. kolu Igaljani na svom terenu dočekuju ekipu Berana.