PODJELA BODOVA NA “SOLILIMA”: FK IGALO 1929 – OFK GRBALJ (RADANOVIĆI) 0:0

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 24. kola 2.CFL protiv ekipe Grblja iz Radanovića rezultatom 0:0.

U prvom poluvremenu ijedna i druga ekipa imala je po jednu priliku.

U 24.minutu Igaljani su mogli do vođstva. Sjajno je prekid izveo vezista Jovan Popović, a gostujući čuvar mreže, David Bjelica “bravuroznom” intervencijom spasio siguran pogodak.

Samo par minuta kasnije gosti su mogli do vođstva, a šut veziste Uroša Jovanovića završava tik pored lijeve stative Kolićevog gola.

Igaljani su od 54.minuta imali igrača više pošto je nakon nesmotrenog starta, vezista gostiju Branislav Janković zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

U 81.minutu Igaljani su mogli do vođstva, ali maestralni vezista, Ivan Alejandro More pogađa stativu.

Na samom kraju, gosti su mogli do vođstva, ali šut napadača Bojana Pavićevića završio je pored gola.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Marka Šćepanovića koje u narednom 25. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta Igaljani će gostovati “pod Bogavskim brdom”, a protivnik je ekipa Berana.