PODJELA BODOVA U BERANAMA: FK BERANE – FK IGALO 1929 0:0

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 25. kola 2.CFL protiv ekipe Berana, a krajnji rezultat bio je 0:0.

Obje ekipe imale su svoje šanse, ali na kraju kad se sve sabere i oduzme podjela bodova je najrealniji ishod meča.

Već u 2.minutu Igaljani su mogli do vođstva. Sjajno je po lijevoj strani prošao Boško Dujović, dodao pas prema napadaču Siniši Stanisaviću čiji šut bravoruznom reakcijom brani iskusni čuvar mreže domaćih, Zoran Aković.

S’ druge strane, ekipa Berana imala je u 27.minutu šansu preko defanzivca Matheusa, ali njegov udarac glavom sjajno brani čuvar mreže Igala 1929, Šaban Kolić.

Veliku priliku za Igaljane imao je vezista Ivan Alejandro More koji je snažno šutirao, ali je udarac završio preko gola.

Izabranike Marka Šćepanovića u narednom 26. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a gost na “Solilima” biće ekipa Lovćena iz Cetinja.