PODJELA BODOVA NA “SOLILIMA”: FK IGALO 1929 – FK ISKRA (DANILOVGRAD) 1:1 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 28. kola 2.CFL protiv ekipe Iskre iz Danilovgrada rezultatom 1:1.

Uprkos neriješenom ishodu, Igaljani su u većini utakmice bili bolji protivnik i po svemu viđenom i zaslužili više od jednog boda.

U 50. minutu Igaljani su mogli do vođstva, a udarac Boška Dujovića završava tik pored lijeve stative Radoševićevog gola.

U 57. minutu ekipa Iskre dolazi do vođstva, a siguran realizator sa bijele tačke bio je iskusni napadač Ognjen Rolović.

Samo par minuta kasnije, Igaljani iz odlične akcije dolaze do poravnanja, a svoj drugi pogodak u dresu “plavo-bijelih” postiže sjajni vezista Ivan Alejandro More.

Nakon izjednačujućeg pogodka, Igaljani su preuzeli inicijativu i pokušavali na sve načine da dođu do pogodka, a najbolji je propustio Ivan Mićunović sa samo par metara od gola gostujućeg čuvara mreže, Danila Radoševića.

Pred sam kraj susreta, gosti su mogli do novog pogodka, ali udarac “rezerviste” Vlada Gajića bravuroznom intervencijom brani čuvar mreže Igala 1929, Šaban Kolić.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Marka Šćepanovića koje u narednom 29. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta Igaljani će gostovati na “DG Areni”, a protivnik je ekipa Podgorice.