EVROGOL JOVANA POPOVIĆA: FK IGALO 1929 – FK ISKRA (DANILOVGRAD) 1:0 (1:0)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 3. kola 2.CFL ekipu Iskre iz Danilovgrada minimalnim rezultatom 1:0.

Pred skoro punim tribinama, Igaljani su u potpunosti zasluženo slavili na svom terenu i time ostvarili jako važna tri boda.

U prvom poluvremenu Igaljani su nametnuli željeni ritam, a nakon sjajne akcije u 39. minutu stigla je i nagrada kada je sjajni Aldin Adžović odlično pronašao vezistu Jovana Popovića koji je maestralno volej udarcem savladao nemoćnog čuvara mreže gostiju, Milovana Vujisića.

S’ druge strane, gosti su pokušavali da dođu do izgledne prilike preko iskusnog Ognjena Rolovića, ali su odbrana kao i golman Igala 1929, Radoš Dubljević izašli kao pobjednici.

Sve u svemu, zaslužena pobjeda izabranika Marka Šćepanovića koje u narednom kolu očekuje novi izazov, a protivnik našem timu biće ekipa Lovćena iz Cetinja.