REZULTATI OMLADINSKE ŠKOLE: “ŠESTICA” PIONIRA PROTIV BOKELJA, ODLOŽEN SUSRET PETLIĆA, KADETI SJUTRA PROTIV PETNJICE

Selekcija pionira fudbalskog kluba Igalo 1929 zabilježila je ubjedljiv trijumf nad kotorskim Bokeljom, duel između Igala 1929 i Orjena odložen je za narednu sedmicu, dok je susret kadeta Igala 1929 i Petnjice zakazan za sjutra.

*** KADETI ***

U okviru 19. kola Druge Kadetske lige Crne Gore, izabranici Nemanje Ćorovića sjutra dočekuju ekipu Petnjice.

Susret je zakazan 14 sati na pomoćnom stadionu “Solila” u Igalu.

*** PIONIRI ***

U okviru 13. kola kola lige Udruženja klubova Jug, izabranici Miloša Grbića i Mila Đurkovića ostvarili su ubjedljivu pobjedu protiv kotorskog Bokelja, a krajnji rezultat bio je 6:1.

Samo što se krenulo sa centra Igaljani su došli do vođstva preko Ognjena Pavićevića.

Prelijepom akcijom Igaljani su u 5.minutu dokazali zašto su vodeći na tabeli, a sjajnu akciju pogodkom je krunisao Miloš Bogdanović.

Samo minut kasnije novi pogodak u mreži Kotorana, a svoj drugi na meču postigao je Ognjen Pavićević.

U drugom poluvremenu izabranici Miloša Grbića i Mila Đurkovića u igru su uveli par talentovanih mlađih igrača koji su se sjajno pokazali na današnjem susretu i pred kojima je svijetla budućnost.

Novi pogodak viđen je u 44.minutu, a gol je postigao Ljubomir Radulović.

U 53.minutu Igaljani stižu i do petog pogodka, a efektan pogodak postigao je odlični Matija Bjeletić.

Kotorani su u 59.minutu uspjeli da ublaže poraz preko Filipa Gopčevića, da bi u 67.minutu “rezervista” Miloš Krivokapić stavio pečat na današnju utakmicu postigavši lijep pogodak iz još jedne sjajne akcije zasluženog lidera prvenstva.