BOROVNICA I PAVLOVIĆ ZA VELIKI TRIJUMF: FK IGALO 1929 – OFK GRBALJ (RADANOVIĆI) 2:1 (0:1)

U 18. kolu Kadetske lige Crne Gore fudbaleri Igala 1929 zabilježili su trijumf protiv ekipe Grblja iz Radanovića rezultatom 2:1.

Zbog nemogućnosti i trenutno lošeg stanja glavnog terena na “Solilima” susret 18. kola Kadetske lige Crne Gore odigran je na pomoćnom terenu u Tivtu.

Već u 10.minutu gosti stižu do prednosti sa bijele tačke, a strijelac je bio Andrej Prima.

Igaljani su tokom čitavog susreta bili mnogo bolji rival, ali raspoloženi čuvar mreže gostiju, Ivan Božinović bio je na visini zadatka i sigurno svoj tim spasio ubjedljivog poraza.

U 51.minutu Igaljani dolaze do izjednačenja sa bijele tačke, a siguran realizator bio je jedan od najboljih aktera današnjeg susreta, Boško Borovnica.

Samo par minuta kasnije ponovo je na sceni bio napadač Boško Borovnica, ali golman Ivan Božinović bravuroznom reakcijom spašava svoj tim.

Nagrada za odličnu igru stigla je u nadoknadi susreta, a prelijep pogodak u režiji je Vladimira Pavlovića koji je efektno “matirao” gostujućeg golmana uz odličnu asistenciju Momčila Kovačevića.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 19. kolu Kadetske lige Crne Gore gostuju ekipi Brskova iz Mojkovca.