GUZINA I VUJIČIĆ ZA VELIKA TRI BODA: FK IGALO 1929 – FK KOM (PODGORICA) 2:1 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 23. kola 2.CFL ekipu Koma iz Podgorice rezultatom 2:1.

Igaljani su u prvom poluvremenu pokušavali na sve načine da dođu do vođstva, ali falilo je sportske sreće u završnici.

Na početku drugog poluvremena glavni arbitar Pajović tendeciozno je dosudio jedanaesterac u korist ekipe Koma iz Podgorice što je izazvalo veliko negodovanje domaće publike koja je u velikom broju došla da podrži naš tim.

Siguran realizator sa bijele tačke bio je Lazar Knežević.

Nakon vođstva izabranika Nedeljka Vlahovića, Igaljani su zaigrali ofanzivnije, želeći da što prije stignu do izjednačenja.

U 64.minutu Igaljani dolaze do izjednačenja, a svoj prvi pogodak u dresu Igala postiže Boško Guzina na asistenciju Nemanje Petrovića.

Preokret i ujedno i zaslužena tri boda donosi Andrija Vujičić u 76.minutu ponovo na asistenciju jednog od najboljeg aktera utakmice, Nemanje Petrovića.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Petra Gušića koje u narednom 24. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta Igaljani će gostovati ekipi Otrant-Olimpika u Ulcinju.