KRIVOKAPIĆ I ČENIĆ ZA TRIJUMF IGALJANA: FK RUDAR (PLJEVLJA) – FK IGALO 1929 1:2 (1:1)

U 13. kolu Kadetske lige Crne Gore fudbaleri Igala 1929 zabilježili su trijumf na gostovanju u Pljevljima protiv ekipe Rudara rezultatom 1:2.

Dominantnost u polju, sjajne odbrane mladog čuvara mreže Aleksandra Hela, kao i efektne realizacije za postizanje pogodka krunisane su trijumfom izabranika Nemanje Ćorovića koji su tokom čitavih 90 minuta susreta bili bolji protivnik.

Već u 21.minutu Igaljani dolaze do zasluženog vođstva, a sjajnu asistenciju Ognjena Aranzula u gol pretvara Filip Krivokapić.

Na isteku prvog poluvremena domaćin dolazi do poravnanja, a strijelac je bio Lazar Čepić.

U 68.minutu Igaljani dolaze do novog vođstva, a odličnu akciju i još bolju asistenciju Boška Borovnice u gol pretvara vezista Uroš Čenić.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 14.kolu Kadetske lige Crne Gore dočekuju ekipu Budve.