NOVI TRIJUMF IGALJANA: FK IGALO 1929 – FK MORNAR (BAR) 5:3 (4:0)

U 7. kolu Kadetske lige Crne Gore grupe B fudbaleri Igala 1929 zabilježili su novi trijumf, ovog protiv ekipe Mornara iz Bara rezultatom 5:3.

Velika želja, odlična igra i pobjednički mentalitet urodio je plodom, a izabranici Nemanje Ćorovića su tokom čitavog susreta bili bolji protivnik i sasvim zasluženo slavili protiv ekipe Mornara iz Bara.

U prvom poluvremenu potpuna dominacija Igaljana.

Domaćina je u vođstvo doveo Momčilo Kovačević sjajnim pogodkom u 33.minutu.

Par minuta kasnije napadač Boško Borovnica povećava prednost, da bi isti igrač u 42.minutu postigao svoj drugi pogodak na meču.

Pred sam kraj prvog poluvremena Igaljani dolaze i do četvrtog pogodka, a djelo je brzonogog Vladimira Pavlovića.

U 57.minutu gosti umanjuju prednost preko Elmina Hajdarpašića.

U 67. minutu nakon dobre akcije, gosti dolaze i do drugog pogodka preko kapitena Lazara Zlatičanina.

Tačku na ovu utakmicu i sigurnu pobjedu stavlja Vladimir Pavlović u 69.minutu.

U 80.minutu gosti su postigli i treći pogodak, a Igaljani su do kraja susreta diktirali tempo i sačuvali sigurnu i potpuno zasluženu pobjedu.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 8. kolu Kadetske lige Crne Gore gostuju ekipi Grblja iz Radanovića.