PODJELA BODOVA: FK LOVĆEN (CETINJE) – FK IGALO 1929 2:2 (1:0)

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 17. kola 2.CFL protiv ekipe Lovćena iz Cetinja, a krajnji rezultat bio je 2:2.

Igaljani su po teškom terenu pokušavali da kroz pas igru dođu do izgledne prilike za pogodak, ali ipak podjela bodova po svemu viđenom je najrealniji ishod utakmice.

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena ekipa Lovćena dolazi do vođstva, a nakon centaršuta iskusnog Baća Nikolića najspretniji u kaznenom prostoru bio je nekadašnji igrač Igala 1919, Bojan Kopitović.

U drugom poluvremenu dosta bolja igra Igaljana, što je rezultiralo pogodkom u 50. minutu kada je autogol postigao Filip Vujović.

Formalni domaćini od 54. minuta ostaju sa igračem manje u polju, ali samo desetak minuta kasnije ponovo dolaze do prednosti, a pogodak je postigao Luka Bojić.

U 64.minutu Igaljana dolaze do novog izjednačenja, a lijep pogodak postigao je brzonogi Milovan Ilić.

Pred sam kraj susreta bilježimo i velike prilike Andrije Vujičića i Milovana Ilića, ali rezultat je ostao nepromijenjen.

Izabranike Sretena Avramovića u narednom 18. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a gost na “Solilima” biće ekipa Otrant-Olimpika iz Ulcinja.