PODJELA BODOVA NA “DG ARENI”: FK PODGORICA – FK IGALO 1929 2:2 (0:1)

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 4.kola 2.CFL protiv ekipe Podgorice rezultatom 2:2.
Igaljani pred sam kraj prvog poluvremena dolaze do zasluženog vođstva. Korner sa lijeve strane je izveo iskusni Balša Radović, a najviši u skoku bio je iskusni Miloš Grbić koji snažnim udarcem glavom “matira” nemoćnog golmana domaćih, Jasmina Agovića.

U 48.minutu domaćin dolazi do izjednačenja, a autogol postiže Nemanja Petrović nad kojim je bio i potencijalni faul, ali glavni arbitar Odalović pokazuje na centar.
U 65.minutu zasluženo novo vođstvo Igaljana, a majstoriju iskusnog kapitena Mijodraga Koprivice u gol pretvara napadač Bojan Kopitović.

Pred sam finiš susreta, domaćin dolazi do izjednačenja, a strijelac sa bijele tačke bio je kapiten Dušan Vuković.
Sve u svemu, dobra predstava izabranika Ivana Brnovića koje u narednom 5. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta gost na “Solilima” biće ekipa Koma iz Podgorice.