PODJELA BODOVA NA “SOLILIMA”: FK IGALO 1929 – FK OTRANT-OLIMPIK (ULCINJ) 0:0

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 33. kola 2.CFL protiv ekipe Otrant-Olimpika iz Ulcinja rezultatom 0:0.

Od samog starta Igaljani su bili bolji protivnik protiv kvalitetne ekipe Otrant-Olimpika iz Ulcinja, ali falilo je sportske sreće u završnici.

U prvom poluvremenu Igaljani su u potpunosti dominirali terenom, a najveće šanse za postizanje pogodka propustili su Horike i Maraš.

U 17.minutu najveću šansu za Igaljane propustio je povratnik iz povrede, japanac Ju Horike koji je sa par metara promašio čitav okvir gola dok je već bio savladan iskusni Jasmin Agović.

U 34.minutu nova šansa za Igaljane, a odličnu asistenciju iskusnog Mijodraga Koprivice dobro je ispratio Aleksa Maraš koji je šutirao glavom, a iskusni Jasmin Agović bravuroznom intervencijom spasio siguran pogodak.

U 41.minutu gosti su zaprijetili preko Dejana Pepića, ali istakao se golman Igala 1929, Danilo Raičević.

U 72.minutu Igaljani su nakon dobro odrađene akcije imali stopostotnu šansu, ali je ponovo na visini zadatka bio golman Jasmin Agović koji je odbranio snažan udarac Andrije Vujičića.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Petra Gušića koje u narednom 34. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta Igaljani će gostovati “lideru” na tabeli, ekipi Mladosti iz Donje Gorice.