PODJELA BODOVA U MOJKOVCU: FK BRSKOVO (MOJKOVAC) – FK IGALO 1929 3:3 (2:0)

Kadetska selekcija Igala 1929 osvojila je bod na gostovanju u Mojkovcu protiv ekipe Brskova, a konačan rezultat susreta bio je 3:3.

Ekipa Brskova povela je u 25.minutu kada je strijelac bio Mirza Murić.

U 32.minutu susreta novi pogodak za domaću ekipu, a ovog puta strijelac je bio Maid Murić.

U drugom poluvremenu Igaljani su terensku dominaciju krunisali u 55.minutu kada je Vladimir Pavlović sjajnim pogodkom smanjio prednost domaćina.

Par minuta kasnije domaćin dolazi do trećeg pogodka, a strijelac je bio Danilo Ljiljanić.

U 73.minutu Igaljani dolaze i do drugog pogodka na susretu, a efektan pogodak postigao je kapiten Vuk Vujović.

U 80.minutu Igaljani dolaze i do izjednačenja, a sjajan pogodak postiže “rezervista” Danilo Božović.

Sve u svemu dobra partija izabranika Nemanje Ćorovića koje u narednom 4. kolu Kadetske lige Crne Gore (Grupa B) očekuje novi izazov, a ovog puta gost na “Solilima” biće ekipa Petrovca.

Predhodno, Igaljani su u susretu 2.kola poraženi na neutralnom terenu u Kotoru od ekipe Mladosti iz Donje Gorice rezultatom 3:5.