PODJELA BODOVA U NIKŠIĆU: OFK NIKŠIĆ – FK IGALO 1929 1:1 (0:1)

Fudbaleri Igala 1929 remizirali su u susretu 10. kola 2.CFL protiv ekipe Nikšića rezultatom 1:1.

U prvom poluvremenu i jedna i druga ekipa stvarala je šanse.

Domaćin je dva puta došao u prilici za postizanje pogodka preko Rista Mirkovića, ali je mladi čuvar mreže Igala 1929, Aleksandar Kulinović pravovremeno intervenisao i spasio svoj tim.

U 38.minutu dobra akcija Igaljana krunisana je pogodkom, a prvi prvenstveni pogodak postigao je napadač Miloš Perović.

U drugom poluvremenu Nikšićani su krenuli na sve ili ništa, dok su Igaljani propustili par prilika da udvostruče prednost, ali falilo je sportske sreće u završnici susreta.

U 75.minutu Nikšićani dolaze do izjednačenja, a u velikoj gužvi u kaznenom prostoru Igaljana najbolje se snašao “rezervista” Nikola Pajović.

U 79.minutu glavni arbitar susreta Manojlo Sekulić nije pokazao na bijelu tačku nakon što je prethodno oboren iskusni Balša Radović od strane štopera domaćih.

U 84.minutu Nikšićani su mogli do potpunog preokreta, ali je napadač Risto Mirković pogodio stativu.

Izabranike Ivana Brnovića u narednom 11. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik Igaljanima biće ekipa Grblja iz Radanovića.