PORAZ IGALJANA: FK BOKELJ (KOTOR) – FK IGALO 1929 2:1 (0:1)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu poslednjeg 36. kola 2.CFL od ekipe Bokelja iz Kotora rezultatom 2:1.

Iako nekompletni, Igaljani su većem dijelu susreta bili dominantni na terenu, ali u samoj završnici domaćin je iz dvije prilike uspio da postigne dva pogodka i tako riješi meč u svoju korist.

U 33.minutu Igaljani su zasluženo došli do vođstva, a sjajan prodor i odlična realizacija djelo je Alekse Maraša.

U 60.minutu domaćin je poravnao rezultat preko “rezerviste” Balše Globarevića.

Isti igrač je u 81.minutu doveo svoj tim do prednosti i tako postavio konačan rezultat jučerasnje utakmice.

Sve u svemu, nakon svega viđenog izabranici Petra Gušića su ostvarili cilj, a to je opstanak u drugoligaškom društvu.

Slijedi odmor, a potom i definisanje novih ciljeva za narednu sezonu.