PORAZ IGALJANA: FK IGALO 1929 – FK LOVĆEN (CETINJE) 1:2 (1:2)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 8. kola 2.CFL od ekipe Lovćena iz Cetinja rezultatom 1:2.

U 13.minutu susreta veliku priliku za postizanje pogodka imao je Marko Stanković, ali saveznik da lopta ne uđe u mrežu bila je prečka.

U 38. minutu Igaljani su došli do zasluženog vođstva, a odličnu akciju koju je započeo Stanković, nastavio kapiten Drago Bumbar, završio je defanzivac Aleksandar Đukanović koji je gađao suprotni ugao i pogodio za veliko slavlje u taboru Igaljana.

Gosti su u 43.minutu došli do poravnanja preko japanskog internacionalca Tatsuta Sensuija.

U nadoknadi prvog poluvremena gosti dolaze do totalnog preokreta, a gol je postigao napadač Luka Bojić.

Igaljane u narednom 9. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik u derbi susretu biće ekipa Otrant-Olimpika iz Ulcinja.