PORAZ IGALJANA: FK IGALO 1929 – FK OTRANT-OLIMPIK (ULCINJ) 0:2 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u derbiju 18. kola 2.CFL od ekipe Otrant-Olimpika iz Ulcinja rezultatom 0:2.

Igaljani su u prvom poluvremenu diktirali tempo i bili bolji rival, a veliku šansu da svoj tim dovede u vođstvo propustio je jedan od najboljih u redovima Igala 1929, Stefan Vico čiji je udarac sa par metara bravuroznom intervencijom odbranio iskusni čuvar mreže gostiju, Jasmin Agović.

U drugom poluvremenu ekipa Otrant-Olimpika je postigla dva pogodka, a prvi je viđen u 51. minutu kada se u gužvi najbolje snašao doskorašnji igrač Igala 1919, Yu Horike.

Igaljani su u 58. minutu mogli do izjednačenja, ali udarac Aleksandra Đukanovića završava tik pored desne stative Agovićevog gola.

U 72. minutu gosti dolaze do novog pogodka i ispostaviće se konačnog rezultata, a gol iz prekida postigao je Anđelo Rudović.

Igaljane u narednom 19. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik će biti ekipa Iskre iz Danilvograda.