PORAZ IGALJANA: FK IGALO 1929 – FK PODGORICA 0:2 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 13. kola 2.CFL od ekipe Podgorice rezultatom 0:2.

U prvom poluvremenu i jedni i drugi su pokušavali da po teškom terenu pronađu ozbiljniju šansu, ali mreže su mirovale.

U 50.minutu gosti dolaze do vođstva, a strijelac je bio Nikola Pavlićević. Sporan detalj desio se u 67.minutu kada je brzonogi Miloš Perović uputio centaršut ka golu gostiju, a lopta u kaznenom prostoru u ruku pogađa lijevog beka Matiju Vukčevića, na šta je arbitar Čađenović odmahnuo rukom i igra se nastavila.

U 78.minutu novi pogodak za ekipu Podgorice, a ovoga puta strijelac je Kristijan Radunović na asistenciju Ivana Ivanovića.

Izabranike Petra Gušića u narednom 14. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik je ekipa Koma iz Podgorice.