PORAZ IGALJANA: FK IGALO 1929 – OFK GRBALJ (RADANOVIĆI) 1:2 (1:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 11. kola 2.CFL od ekipe Grblja iz Radanovića rezultatom 1:2.

U prvom poluvremenu Igaljani su bili dosta bolji rival, a dobra igra krunisana je jednim pogodkom.

U 12.minutu Igaljani dolaze do zaslužene prednosti, a strijelac pogodka bio je napadač Miloš Perović koji je iskosa sa lijeve strane matirao nemoćnog golmana gostiju, Vidoja Popovića.

Nova šansa viđena je u 32.minutu, a udarac napadača Bojana Kopitovića u poslednjem momentu sa gol linije odbija štoper Siniša Mladenović.

U drugom poluvremenu ekipa Grblja bila je bolji rival i sa dva pogodka riješila meč u svoju korist. U 67.minutu ekipa Grblja dolazi do izjednačenja preko “rezerviste” Marka Bojovića.

U 81.minutu u kaznenom prostoru Igaljana oboren je napadač Bojan Bigović, a siguran realizator sa bijele tačke bio je vezista Žarko Vilotijević.

Igaljane u narednom 12. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik je ekipa Zete iz Golubovaca.