PORAZ IGALJANA: FK KOM (PODGORICA) – FK IGALO 1929 2:1 (2:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 32. kola 2.CFL od ekipe Koma iz Podgorice rezultatom 2:1.

Iako oslabljeni neigranjem iskusnog Balše Radovića, Igaljani su pokušavali da kroz pas igru dođu do izgledne prilike za pogodak, ali falilo je sportske sreće u završnici za potpuni preokret.

Sumnjiva situacija desila se u 19.minutu kada je glavni arbitar susreta Mladen Knežević dosudio nepostojeći jedanaesterac, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Lazar Knežević.

U 30.minutu novi pogodak za ekipu Koma, a strijelac je bio Ayumu Nishimura.

U drugom poluvremenu Igaljani su bili bolji rival, diktirali tempo i propustili izrazite šanse za potpuni preokret.

U 60.minutu Igaljani su iz opravdano dosuđenog jedanaesterca umanjili prednost preko iskusnog Mijodraga Koprivice.

U 71.minutu Igaljani su mogli da stignu do poravnanja, ali šut Boška Guzine brani golman Milisav Vuksanović.

Izabranike Petra Gušića u narednom 33. kolu 2.CFL očekuje derbi susret, a protivnik je ekipa Otrant-Olimpika iz Ulcinja.