PORAZ IGALJANA: FK KOM (PODGORICA) – FK IGALO 1929 2:1 (2:1)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 14. kola 2.CFL od ekipe Koma iz Podgorice rezultatom 2:1.

Već u 9.minutu Igaljani su došli do vođstva, a sjajnu asistenciju Stefana Dajevića na maestralan način je iskoristio napadač Boban Đorđević.

U 27.minutu sporna situacija van kaznenog prostora procijenjena je od strane arbitra Ljumovića na bijelu tačku, a strijelac je bio napadač Lazar Knežević.

Pred sam kraj prvog poluvremena domaćin je stigao do preokreta, a strijelac je bio Boško Dujović.

U 80.minutu Igaljani su mogli doći do izjednačenja, a sjajan šut argentinca Agustina Cordobe uz pomoć stative i odbrane domaćeg igrača završio je u korner.

Nova šansa za izjednačenje viđena je u 86.minutu susreta. Iskusni Nemanja Vlahović odlično je poslao dubinski pas prema šesnaestercu domaćina, a šut napadača Andrije Vujičića završio tik pored lijeve stative Vuksanovićevog gola.

Izabranike Petra Gušića u narednom 15. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik je ekipa Otrant-Olimpik iz Ulcinja.