PORAZ IGALJANA: OFK GRBALJ (RADANOVIĆI) – FK IGALO 1929 1:0 (0:0)

U okviru 33. kola 2.CFL fudbaleri Igala 1929 poraženi su na gostovanju u Radanovićima od ekipe Grblja minimalnim rezultatom 1:0.

U prvom poluvremenu Igaljani su pokušavali da kroz pas igru stvore priliku za postizanje pogodka, ali falilo je sportske sreće u završnici.

U 52. minutu ekipa Grblja dolazi do pogodka, a strijelac je mladi Andrija Vukoje.

Pred sam kraj meča Igaljani su imali dobro odrađenu akciju, a brzonogi “rezervista” Miloš Perović nakon prodora bio je oboren u kaznenom prostoru od strane domaćeg čuvara mreže, ali glavni arbitar meča Velimir Novović samo je odmahnuo rukom što je izazvalo veliki revolt kod naše ekipe.

U narednom 34. kolu Igaljani na svom terenu dočekuju ekipu Berana.