REZULTATI OMLADINSKE ŠKOLE: TRIJUMF PETLIĆA NA GOSTOVANJU U BUDVI, PORAZ KADETA, PIONIRI SJUTRA PROTIV ARSENALA

Selekcije fudbalskog kluba Igalo 1929 započeli su drugi dio takmičarskog dijela.

*** KADETI ***

U 17. kolu Druge Kadetske lige Crne Gore izabranici Nemanje Ćorovića poraženi su na svom terenu od ekipe Starog Aerodroma minimalnim rezultatom 0:1, a strijelac za goste bio je Ilija Gašević u 38.minutu.

U narednom 18. kolu izabranici Nemanje Ćorovića biće gosti ekipi Zabjela.

*** PIONIRI ***

U okviru 11. kola lige Udruženja klubova Jug, izabranici Miloša Grbića i Mila Đurkovića sjutra dočekuju ekipu Arsenala iz Tivta.

Susret je zakazan u 15 časova i 30 minuta na pomoćnom stadionu “Solila” u Igalu.

*** PETLIĆI ***

U 13. kolu lige Udruženja klubova Jug izabranici Mihaila Vujačića i Mijodraga Koprivice minimalno, ali potpuno zasluženo su slavili na gostovanju u Budvi protiv istoimenog tima.

U 45.minutu sjajno je izveo korner Filip Simović, a najviši u školu bio je odlični napadač Vuk Pavićević koji je glavom “matirao” nemoćnog golmana domaćih, Matiju Bigovića.

U narednom 14. kolu izabranike Mihaila Vujačića i Mijodraga Koprivice očekuje novi izazov, a ovog puta protivnik je ekipa Mornara iz Bara.