STANISAVIĆ I KORDOBA ZA VAŽNA TRI BODA: FK IGALO 1929 – FK KOM (PODGORICA) 2:0 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 30. kola 2.CFL ekipu Koma iz Podgorice rezultatom 2:0.

Pred svojom publikom, Igaljani su u potpunosti zasluženo slavili protiv dosta tvrde ekipe Koma i time upisali važna tri boda.

U prvom poluvremenu obje ekipe pokušavale su da dođu do povoljne prilike za pogodak.

S’ jedne strane, Igaljani diktirajući ritam utakmice su imali šansu preko kapitena Marka Ivanovića, dok su gosti iz kontre pokušavali da dođu do povoljne prilike za pogodak.

U drugom poluvremenu Igaljani su pojačali ritam, a nagrada za dobru igru stigla je u 73. minutu.

Odlično je kapiten Marko Ivanović uputio pas prema “rezervisti” Milošu Peroviću koji je sjajno šutirao, a lopta se od prečke odbila do napadača Siniše Stanisavića koji je glavom “matirao” nemoćnog čuvara mreže gostiju, Vlada Vojinovića.

Samo par minuta kasnije, sjajna akcija Igaljana krunisana je novim golom, a djelo je neumornog veziste Agustina Kordobe koji je dobro ispratio sjajan pas Jovana Popovića i efektno realizovao šansu za konačnih FK Igalo 1929 – FK Kom 2:0.

Sve u svemu, zaslužena pobjeda izabranika Marka Šćepanovića koje u narednom kolu očekuje novi izazov, a Igaljani će biti gosti na “Trešnjici”, ekipi Internacionala.