U REŽIJI BOŠKA DUJOVIĆA: FK KOM (PODGORICA) – FK IGALO 1929 0:2 (0:1)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 21. kola 2.CFL ekipu Koma iz Podgorice rezultatom 0:2.

Pred punim tribinama, Igaljani su u potpunosti zasluženo slavili i ostvarili jako važna tri boda na teškom gostovanju.

U prvom poluvremenu igralo se oštro na obje strane, a prvu priliku u 17. minutu propustio je vezista Miloš Đurđević kada je snažno šutirao i pogodio prečku.

U 35.minutu Igaljani dolaze do vođstva. Sjajno je prošao po desnoj strani Uroš Vesić, centrirao, a na pravom mjestu našao se Boško Dujović koji je rezantnim udarcem “matirao” nemoćnog golmana domaćih, Demira Adrovića.

U 57. minutu Igaljani stižu do novog pogodka, a svoj drugi postiže Boško Dujović koji je snažno šutirao i pogodio za konačnih FK Kom – FK Igalo 1929 0:2.

Sve u svemu, zaslužena pobjeda izabranika Marka Šćepanovića koje u narednom kolu očekuje novi izazov, a gost na “Solilima” u 22. kolu biće ekipa Internacionala iz Podgorice.