VELIKA POBJEDA ZA LIDERSKU POZICIJU: FK BERANE – FK IGALO 1929 0:3 (0:2)

Fudbaleri Igala 1929 savladali su u susretu 7. kola 2.CFL ekipu Berana rezultatom 0:3.

Pod “ Bogavskim brdom” Igaljani su u potpunosti zasluženo slavili protiv ekipe Berana i time se vratili na čelnu poziciju sa 15 osvojenih bodova u sedam odigranih kola.

Već u 3.minutu Igaljani su imali stopostotnu šansu preko Marka Stankovića, ali njegov šut odbranio je golman domaćih, Filip Babović.

U 11.minutu Igaljani su zasluženo došli do vođstva, a sjajnu akciju krunisao je borbeni Agustin Cordoba.

U 21.minutu Igaljani postižu novi pogodak, a odličan kontranapad dobro je ispratio brzonogi Milovan Ilić koji je zaobišao istrčalog golmana domaćih, a potom efektno realizovao ukazanu priliku za pogodak.

U 55.minutu Igaljani su postigli i treći pogodak, a gol je postigao napadač Stefan Čobeljić kome je ovo treći pogodak u dresu Igala 1929.

Sve u svemu, zaslužena pobjeda izabranika Dejana Perovića koje u narednom kolu očekuje novi izazov, a gost na “Solilima” u 8. kolu biće ekipa Lovćena iz Cetinja.