BLISTAVA IGRA IGALJANA, PAVLOVIĆ DVOSTRUKI STRIJELAC: FK RUDAR (PLJEVLJA) – FK IGALO 1929 0:2 (0:1)

U 6. kolu Kadetske lige Crne Gore grupe B fudbaleri Igala 1929 zabilježili su novi trijumf, ovog protiv ekipe Rudara rezultatom 0:2.

Velika želja, odlična igra i pobjednički mentalitet urodio je plodom, a izabranici Nemanje Ćorovića su tokom čitavog susreta bili bolji protivnik i sasvim zasluženo slavili na gostovanju protiv ekipe Rudara iz Pljevalja.

U 40.minutu Igaljani su stigli do vođstva, a strijelac je bio Vladimir Pavlović.

Ređale su se šanse kao na traci, a domaćin je u 60.minutu mogao da stigne do poravnanja preko Lazara Čepića, ali mladi čuvar mreže Aleksandar Hel je na kraju izašao kao pobjednik.

U 69.minutu sjajna akcija mladih “matadora” krunisana je efektnim pogodkom napadača Vladimira Pavlovića.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 7. kolu Kadetske lige Crne Gore dočekuju ekipu Mornara iz Bara.