PORAZ IGALJANA: FK BERANE – FK IGALO 1929 1:0 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 26. kola 2.CFL od ekipe Berana rezultatom 1:0.

Iako neigranjem Agustina Cordobe, Aleksandra Kulinovića i kapitena Mijodraga Koprivice, Igaljani su pokušavali da kroz pas igru dođu do izgledne prilike za pogodak, ali falilo je sportske sreće u završnici.

Igaljani su imali šansu da stignu do vođstva u 53.minutu. Korner je izveo Alan Acevedo, Bojan Kopitović šutirao glavom ka’ golu golmana Vukčevića, a sa par metara napadač Boško Guzina nije najbolje zahvatio volej udarac.

U 65.minutu domaćin je mogao do prednosti, a udarac Dejana Račića u poslednjem trenutku otklanja štoper Drago Bumbar.

Nova šansa za Igaljane viđena je u 74.minutu, a udarac kapitena Miloša Grbića brani Stojan Vukčević.

U 79.minutu ekipa Berana dolazi do pogodka. Korner je izveo Đorđe Magdelinić, a na pravom mjestu našao se Joško Rendulić koji je na kraju postavio konačan rezultat.

Izabranike Petra Gušića u narednom 27. kolu 2.CFL očekuje bokeljski derbi, a protivnik je ekipa Bokelja iz Kotora.