PODJELA BODOVA NA “SOLILAMA”: FK IGALO 1929 – FK BERANE (1:1) (0:1)

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 17. kola 2.CFL protiv “lidera” na tabeli, ekipe Berana rezultatom 1:1.

Po veoma teškom terenu i jedna i druga ekipa pokazala je raskošnu igru sa dosta šansi, a kad se sve sabere i oduzme podjela bodova je najrealniji ishod jučerašnjeg meča.

U 20.minutu gosti dolaze do vođstva nakon greške u odbrani Igaljana, a strijelac je bio Stefan Čađenović. Pred sam kraj prvog poluvremena Igaljani su mogli do izjednačenja, a vrhunsku asistenciju iskusnog Balše Radovića umalo da kruniše jedan od najboljih pojedinaca na jučerašnjem susretu, Andrija Vujičić.

U drugom poluvremenu totalna dominacija Igaljana.

U 67.minutu nova šansa za Igaljane, a šut glavom iskusnog Miloša Grbića sa gol linije otklanja štoper gostiju, Vasilije Vučinić.

I kada su svi očekivali kraj susreta, Igaljani su potpuno zasluženo došli do izjednačenja.

Odlično je Marko Šćepanović pronašao iskusnog Miloša Grbića koji je nanizao par igrača, dodao loptu do “rezerviste” Milovana Ilića koji je efektnim udarcem savladao ponajboljeg aktera meča, iskusnog Zorana Akovića.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Petra Gušića koje u narednom 18. kolu 2.CFL očekuje bokeljski derbi, a ovoga puta Igaljani će gostovati ekipi Bokelja iz Kotora.