“POKER” BOŠKA BOROVNICE: FK IGALO 1929 – FK ARSENAL (TIVAT) 4:3 (2:2)

U 16. kolu Kadetske lige Crne Gore fudbaleri Igala 1929 zabilježili su veliki trijumf na domaćem terenu protiv ekipe Arsenala iz Tivta rezultatom 4:3.

Već u 5.minutu Igaljani dolaze do zasluženog vođstva, a strijelac je bio kapiten Boško Borovnica.

U 12.minutu gosti dolaze do poravnanja, a autogol postigao je Nemanja Joksimović.

U 17.minutu Igaljani dolaze do novog vođstva, a strijelac sa bijele tačke bio je ponovo Boško Borovnica.

U 29.minutu gostujuća ekipa dolazi do novog izjednačenja, a gol je postigao nekadašnji igrač Igala 1929, Vuk Čukić.

U drugom poluvremenu i jedna i druga ekipa pokušavale su da dođu do izglednih šansi po veoma teškom terenu.

U 61.minutu gosti prvi put dolaze do vođstva, a strijelac je bio Miloš Stevović.

Poravnanje je stiglo deset minuta kasnije, a het-trik je postigao Boško Borovnica.

I kada su svi očekivali kraj susreta, najbolji pojedinac susreta Boško Borovnica je pokazao majstoriju iz slobodnog udarca i tako svom timu donio važna tri boda pred nastavak takmičenja.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 17.kolu Kadetske lige Crne Gore gostuju ekipi Dečića iz Tuzi.