PODJELA BODOVA NA “SOLILIMA”: FK IGALO 1929 – FK OTRANT-OLIMPIK (ULCINJ) 1:1 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u odloženom susretu 15. kola 2.CFL protiv ekipe Otrant-Olimpika iz Ulcinja rezultatom 1:1.

Po veoma teškom terenu i jedna i druga ekipa nije imala mnogo šansi, čak naprotiv za pobjedu mogu da žale Igaljani koji su ispustili vođstvo pred sam kraj susreta.

U 24.minutu Igaljani su pokušali da dođu do pogodka, ali šut iskusnog Balše Radovića sa gol linije spašava nekadašnji član Igala 1929, Benjamin Redžović.

Par minuta kasnije, gosti su mogli doći do pogodka, a šut Fatmira Molabećirovića prošao je kroz gužvu u šesnaestercu domaćina da bi mladi čuvar mreže Igala 1929, Aleksandar Kulinović sjajno reagovao i spasio svoj tim.

U drugom poluvremenu i jedna i druga ekipa su pokušavali da dođu do pogodka.

U 88.minutu Igaljani dolaze do vođstva, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Boban Đorđević, a prethodno je u kaznenom prostoru oboren Balša Radović.

Samo što se krenulo sa centra, gosti dolaze do izjednačenja, a strijelac je bio Adnan Alibegu za veliku radost ekipe Otrant-Olimpika.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Petra Gušića koje u narednom 17. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta Igaljani će dočekati “lidera” na tabeli, ekipu Berana.