PODJELA BODOVA NA “SOLILIMA”: FK IGALO 1929 – OFK MLADOST (DONJA GORICA) 0:0 (0:0)

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u susretu 25. kola 2.CFL protiv ekipe Mladosti iz Donje Gorice rezultatom 0:0.

Iako oslabljeni, Igaljani mogu da žale za pobjedom jer su tokom čitavih 90 minuta susreta bili bolji protivnik protiv drugoplasirane ekipe Mladosti.

U prvom poluvremenu Igaljani su u potpunosti dominirali terenom, propustili nekoliko ozbiljnijih šansi, dok polovinom prvog poluvremena nije dosuđen čist jedanaesterac za ekipu Igala 1929.

Na početku drugog poluvremena u kaznenom prostoru gostiju, doskorašnji igrač Igala 1929, Luka Bulatović igrao je rukom, što je glavni arbitar Savović okarakterisao kao najstrožiju kaznu.

Kazneni udarac izveo je Aleksa Maraš koji pogađa prečku.

U 70.minutu iskusni Krstović je oprobao svoj snažni šut, međutim stativa je bila saveznik da lopta ne uđe u mrežu domaćina.

Sve u svemu, teška i zahtjevna utakmica izabranika Petra Gušića koje u narednom 26. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a ovoga puta Igaljani će gostovati “lideru” na tabeli, ekipi Berana.