PODJELA BODOVA U DERBIJU KOLA: FK PODGORICA – FK IGALO 1929 0:0

Fudbaleri Igala 1929 odigrali su neriješeno u derbiju 11. kola 2.CFL protiv ekipe Podgorice, a krajnji rezultat bio je 0:0.

Derbi kola ponio je epitet utakmice između dva kvalitetna protivnika, a po svemu viđenom podjela bodova je pravedan ishod jučerašnje utakmice.

U prvom poluvremenu Igaljani su diktirali tempo i stvorili nekoliko šansi, od čega izdvajamo snažan šut kapitena, Draga Bumbara koji je snažno šutirao, za nijansu iznad prečke Radulovićevog gola.

S druge strane, domaćin je imao priliku u 41.minutu, ali Kristijan Radunović je pogodio prečku.

U drugom poluvremenu domaćin je iz kontre i polukontre pokušao da ugrozi gol sigurnog golmana Igala 1929, Šabana Kolića.

Veliku priliku za Igaljane imao je vezista Agustin Cordoba koji je snažno šutirao, ali je štoper Damjan Kovačević u poslednjem trenutku blokirao i lopta je završila u korner.

Izabranike Sretena Avramovića u narednom 12. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a gost na “Solilima” biće ekipa Koma iz Podgorice.