PORAZ IGALJANA: FK IGALO 1929 – FK KOM (PODGORICA) 1:2 (1:1)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 12. kola 2.CFL od ekipe Koma iz Podgorice rezultatom 1:2.

Već u 3. minutu Igaljani stižu do vođstva, a siguran realizator za bijele tačke bio je desni bek, Stefan Vico.

Nakon dobre igre Igaljana, gosti su iz kontranapada stigli do izjednačujućeg pogodka u 23. minutu, a strijelac je bio Luka Mihaljević.

U drugom poluvremenu Igaljani su iako sa igračem manje nastavili da ugrožavaju gol gostiju, a velika prilika desila se u 61. minutu.

“Rezervista” Milovan Ilić odlično je uputio pas prema napadaču, Andriji Vujičiću koji je glavom snažno šutirao, a golman gostiju Vlado Vojinović bravoruznom intervencijom spasio svoj tim.

Potpuni preokret viđen je u 63. minutu, a strijelac je bio kapiten Marko Kažić.

U 80. minutu Igaljani umalo da stignu do izjednačenja, ali ovog puta štoper Slobodan Perišić “vadi” loptu sa gol linije.

Igaljane u narednom 13. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik će biti ekipa Internacionala iz Podgorice.