REZULTATI OMLADINSKE ŠKOLE: KADETI PJEVAJUĆI IZ PLAVA, SIGURNE POBJEDE PETLIĆA I PIONIRA

Proteklog vikenda selekcije fudbalskog kluba Igalo 1929 sa uspjehom su odigrale svoje prvenstvene utakmice u kojem su ostvarene pobjede kako na domaćem tako i na gostujućem terenu.

*** KADETI ***

Izabranici Nemanje Ćorovića pružili su izvanrednu partiju u Beranama i savladali tim Jezera iz Plava rezultatom 0:2.

Sasvim zaslužena pobjeda na teškom gostovanju, a golove za naš tim postigli su Sergej Pavlićević u 70. minutu i Danilo Božović u 86. minutu.

U narednom 11. kolu izabranici Nemanje Ćorovića dočekuju ekipu Mornara iz Bara.

*** PIONIRI ***

Nakon zanimljivog meča u 1. kolu lige Udruženja klubova – JUG gdje je naša selekcija pionira odigrala neriješeno protiv kvalitetne ekipe Mornara iz Bara (2:2) i pauze u narednom 2. kolu, izabranici Miloša Grbića i Mila Đurkovića ostvarili su ubjedljivu pobjedu na svom terenu protiv novoformirane ekipe Balkana iz Bara, a krajnji rezultat bio je 6:1.

Odličnom igrom Igaljani su znalački stigli do pogodaka, a prvi u nizu djelo je Ljubomira Radulovića, dok su se još u listu strijelaca upisali i Petar Petrović, Mihailo Ašanin, Mateja Stojanović i dvostruki strijelac i kapiten Ognjen Pavićević.

U narednom 4. kolu izabranike Miloša Grbića i Mila Đurkovića očekuje derbi kola, a protivnik je ekipa Arsenala iz Tivta.

*** PETLIĆI ***

U gradskom derbiju između naše selekcije petlića i selekcije fudbalskog kluba Obilić iz Herceg Novog odigrana je prava prvenstvena utakmica.

Duel talentovanih mališana završen je u korist izabranika Mihaila Vujačića i Mijodraga Koprivice, a krajnji rezultat bio je 3:0.

Golove za naš tim postigli su Andrija Prebiračević, dok je dvostruki strijelac bio Matija Pavićević.

U narednom 4. kolu izabranike Mihaila Vujačića i Mijodraga Koprivice očekuje novi gradski derbi, a ovog puta slijedi gostovanje ekipi Pomorca iz Bijele.