PORAZ IGALJANA: FK IGALO 1929 – FK OTRANT-OLIMPIK (ULCINJ) 0:2 (0:1)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 36. kola 2.CFL od ekipe Otrant-Olimpika iz Ulcinja rezultatom 0:2.

Nekompletni Igaljani nisu uspjeli da ostvare zacrtani cilj pred meč, dok su Ulcinjani iskoristili prave šanse i sa dva pogodka savladali ekipu Igala 1929.

U 40. minutu Ulcinjani dolaze do vođstva, a iskusni Valjmir Nafiu brzom reakcijom u samoj završnici pogađa suprotni ugao Kolićevog gola.

U drugom poluvremenu Igaljani su pokušavali da dođu do kvalitetnog pasa, izrazite prilike, ali falilo je sportske sreće u završnici.

U 51. minutu ekipa Otrant-Olimpika dolazi do drugog pogodka, a djelo je Marka Burzanovića.

U 74. minutu Igaljani su mogli da umanje prednost, ali šut brzonogog Miloša Perovića završava tik pored lijeve stative Mećikukićevog gola.

Ovim susretom spuštena je “zavjesa” na ovogodišnje prvenstvo, a ekipa Igala 1929 završila je na petom mjestu.