PORAZ IGALJANA: FK PODGORICA – FK IGALO 1929 1:0 (1:0)

Fudbaleri Igala 1929 poraženi su u susretu 22. kola 2.CFL od ekipe Podgorice minimalnim rezultatom 1:0.

Već u 5.minutu domaćin je mogao do vođstva, ali Burzanovićev udarac sa bijele tačke brani mladi čuvar mreže Igaljana, Aleksandar Kulinović koji je zbog povrede ramena morao napustiti igru u 39.minutu.

Igaljani su pokušavali da kroz pas igru dođu do izgledne prilike za pogodak, ali falilo je sportske sreće u završnici.

U 32.minutu domaćin dolazi do vođstva, a gol postiže mladi Bogdan Rašo, bivši igrač koji je ponikao u našem klubu.

Pred sam kraj prvog poluvremena glavni arbitar susreta Davor Božović (skandalozno dosuđivao nepostojeće faulove u korist domaćina) je pretenciozno pokazao drugi žuti, odnosno crveni karton za Aleksu Maraša, pa su Igaljani u drugom poluvremenu igrali sa igračem manje.

Izabranike Petra Gušića u narednom 23. kolu 2.CFL očekuje novi izazov, a protivnik je ekipa Koma iz Podgorice.