UBJEDLJIVA POBJEDA MLADIH “MATADORA”: FK IGALO 1929 – FK JEZERO (PLAV) 5:1 (1:0)

U 10. kolu Kadetske lige Crne Gore grupe B fudbaleri Igala 1929 zabilježili su novi trijumf, ovog protiv ekipe Jezera iz Plava rezultatom 5:1.

Iako oslabljeni, Igaljani su od samog starta krenuli ofanzivno, a dobra igra i efektne realizacije krunisane su ubjedljivim trijumfom izabranika Nemanje Ćorovića.

U 15.minutu Igaljani dolaze do vođstva, a strijelac je bio Stefan Vukadinović.

Igaljani su imali još par šansi, ali falilo je sportske sreće u završnici.

U 47.minutu Igaljani postižu i drugi pogodak na meču, a strijelac je bio Elid Kunjić.

U 68.minutu mladi “matadori” postižu i treći pogodak, a gol je postigao najbolji strijelac kadetske selekcije Igala 1929, Boško Borovnica.

U 73.minutu penal za ekipu Igala 1929, a siguran realizator sa bijele tačke bio je Vasilije Krivokapić.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u 75.minutu, a svoj drugi pogodak na meču postigao je Elid Kunjić.

Gosti su 78.minutu samo ublažili poraz, a gol iz slobodnog udarca postigao je Stefan Bošković.

Izabranici Nemanje Ćorovića u narednom 11. kolu Kadetske lige Crne Gore gostuju ekipi Mladosti iz Donje Gorice.