VELIKI TRIJUMF IGALJANA: FK JEZERO (PLAV) – FK IGALO 1929 3:4 (1:2)

Kadetska selekcija Igala 1929 na samom otvaranju drugog dijela šampionata Kadetske lige Crne Gore (Grupa B) zabilježila je pobjedu na gostovanju u Beranama protiv ekipe Jezera, rezultatom 3:4.

U 32.minutu formalni domaćini su prvi stigli do vođstva, a strijelac je bio Marko Tmušić.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, a sjajnu akciju u 35.minutu u gol pretvara napadač Igala 1929, Boško Borovnica.

Pet minuta kasnije, Igaljani dolaze po prvi put do vođstva, a strijelac je bio Uroš Čenić.

U drugom poluvremenu Igaljani su strpljivo čekali svoju šansu i već u 49.minutu nakon dobre akcije došli i do trećeg pogodka, a strijelac je bio napadač Momčilo Kovačević.

U 50.minutu ekipa Jezera smanjuje prednost, a strijelac je bio Stefan Bošković.

U 74.minutu domaćin dolazi i do izjednačenja, a strijelac je bio Anes Murić.

Sve dileme oko pobjednika u 81.minutu riješava talentovani Boško Borovnica koji je nakon dobre akcije efektno savladao golmana Andreja Božovića i tako svom timu donio važna tri boda.

U narednom 2.kolu izabranike Nemanje Ćorovića očekuje novi izazov, a ovog puta protivnik našoj ekipi biće Mladost iz Donje Gorice.